Vraag

Ik wil mij omscholen in de techniek

Ik ben op zoek naar een nieuw vak om te leren. Van school uit ben ik schilder maar de winters duren als maar langer en langer er is gewoon geen werk te vinden, vorig jaar 5 maanden thuis gezeten nu alweer thuis vanaf begin November 2013. En nu ben ik het zat, ik wil mij omscholen in een vak waar je met je handen kan werken een praktische vak. Ik wil moe thuis komen van een dag hard buffelen en niet mijzelf futloos voelen doordat ik maar thuis zit . Ja er word gezegd er zijn tekorten in techniek, nou je verwacht als je op internet gaat zoeken dat de vacatures voor het oprapen liggen. Maar dat is dus niet zo, vele banen binnen techniek moet je een vooropleiding hebben richting techniek, en er is gewoon weg weinig over te vinden.
Of andere vakken met je handen het is zo moeilijk te vinden hoe en wat ik graag zou willen doen UWV kan alles alleen digitaal mee gecommuniceerd worden aan de balie helpen ze je nog geen eens meer. Wie o wie kan mij helpen in Nederland of Canada om een goed vak te vinden waar ik mijn gezin mee kan onderhouden.
Canada? Ja Canada als ik daar werk kan krijgen, dan ben ik vandaag nog weg en kom nooit meer terug.
Bedankt voor uw hulp en advies.
Mvg Josua

07-11-2022 Vraag van Josua

Wij helpen je bij het vinden van het beste studiekeuze traject

Wij vergelijken het studiekeuze aanbod in Nederland. Je kan zelf zoeken naar het best passsende traject, of je vraagt ons om advies. Wij zijn onafhankelijk en delen graag onze expertise.

De kosten van Studiekeuze vergelijken?
Ontvang 3 vrijblijvende offertes.

Kies zelf de beste aanbieder — snel en zonder kosten.
Onze adviseur geeft gratis persoonlijk advies!
085 - 40 195 40